Savonett. Emaljerad urtavla. Boett stämplad Boliden Guld. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Förgylld klockkedja. Graverat monogram. Repor. (Diameter 50mm, vikt exklusive kedja 84g.)
5 200 SEK | 2021-04-25 11:52 |
5 000 SEK | 2021-04-22 19:36 |
5 000 SEK | 2021-04-22 20:35 |
200 SEK | 2021-04-22 20:27 |
100 SEK | 2021-04-22 19:16 |
100 SEK | Startpris |