112. Diehl Paris: Liquor Box indeholdende diverse karafler og glas

Nogle originale, andre ikke. 31 x 23,5 x 24 cm. Sign. Nøgleskjold og nøgle medfølger. To glas mangler

Varenr 99251

5 August 2021 20:23

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 1.400 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

223721.400 DKK2021-08-05 20:19
183731.300 DKK2021-08-05 20:06
318561.200 DKK2021-08-05 20:01
203001.100 DKK2021-07-16 17:02
225321.000 DKK2021-08-05 09:05
23567850 DKK2021-07-26 12:44
 700 DKK Startpris

Bric a Brac, kuriositeter og andet fra Erik og Margit Brandts samlinger,

Bric à brac, objets d'art, tøj, skitser og meget andet spændende fra Erik og Margit Brandts samlinger.

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms