Nogle originale, andre ikke. 31 x 23,5 x 24 cm. Sign. Nøgleskjold og nøgle medfølger. To glas mangler
22372 | 1.400 DKK | 2021-08-05 20:19 |
18373 | 1.300 DKK | 2021-08-05 20:06 |
31856 | 1.200 DKK | 2021-08-05 20:01 |
20300 | 1.100 DKK | 2021-07-16 17:02 |
22532 | 1.000 DKK | 2021-08-05 09:05 |
23567 | 850 DKK | 2021-07-26 12:44 |
700 DKK | Startpris |