161. Margit Brandt (1945-2011): Blomster i vase og insekt

Olie på plade. 18 x 18 cm, sign. M. Brandt

Varenr 100240

5 August 2021 20:46

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 850 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

10447850 DKK2021-08-05 20:43
32933800 DKK2021-08-04 10:18
31020750 DKK2021-07-15 06:33
 750 DKK Startpris

Bric a Brac, kuriositeter og andet fra Erik og Margit Brandts samlinger,

Bric à brac, objets d'art, tøj, skitser og meget andet spændende fra Erik og Margit Brandts samlinger.

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms