Olie på plade. 18 x 18 cm, sign. M. Brandt
10447 | 850 DKK | 2021-08-05 20:43 |
32933 | 800 DKK | 2021-08-04 10:18 |
31020 | 750 DKK | 2021-07-15 06:33 |
750 DKK | Startpris |