Olie på lærred.
124 x 94 cm.
Sign. AV 96.
4532 | 8.000 DKK | 2021-12-01 20:29 |
33813 | 7.500 DKK | 2021-12-01 20:22 |
4165 | 5.000 DKK | 2021-11-13 18:20 |
5.000 DKK | Start price |