Hvidlakeret MDF.
Fire moduler med hhv. låger og hylder H. 69,5, B. 69,5, D, 30 cm.
Otte moduler med hhv. hylder låger og skuffer H. 35,5, B. 69,5, D. 30 cm.
Senere hvidlakerede. Brugsslitage, ridser.
23773 | 4.000 DKK | 2021-09-22 15:08 |
HAMMERSLAG | 3.800 DKK | 2021-09-22 14:58 |
22257 | 3.200 DKK | 2021-09-19 22:36 |
RETROFABRI | 3.000 DKK | 2021-09-15 21:26 |
3.000 DKK | Start price |