Tenn. Stämplad, signerad. (Höjd 11)
10 500 SEK | 2021-10-03 09:12 |
10 000 SEK | 2021-10-03 12:01 |
6 800 SEK | 2021-10-03 11:10 |
4 800 SEK | 2021-10-02 21:01 |
4 600 SEK | 2021-10-03 08:12 |
3 600 SEK | 2021-10-01 19:45 |
3 200 SEK | 2021-10-02 20:01 |
2 800 SEK | 2021-10-01 09:05 |
2 400 SEK | 2021-10-01 10:10 |
2 100 SEK | 2021-10-01 09:03 |
2 000 SEK | 2021-10-01 08:17 |
1 600 SEK | 2021-10-01 06:46 |
1 400 SEK | 2021-09-30 21:06 |
1 200 SEK | 2021-09-30 22:36 |
1 000 SEK | 2021-09-30 20:07 |
550 SEK | 2021-09-30 20:10 |
400 SEK | 2021-09-30 20:03 |
100 SEK | Startpris |