Mahogny. "Diplomat", Svenskt Tenn Ab, Stockholm, modellnr 2073. 1900-talets andra hälft. Omärkt. Höjd 49, skivans mått 105x105 cm. Repor, märken, smärre värmefläckar.
14 000 SEK | 2021-09-28 07:49 |
13 000 SEK | 2021-09-21 15:30 |
8 500 SEK | 2021-09-24 10:35 |
2 000 SEK | 2021-09-22 17:13 |
1 600 SEK | 2021-09-22 13:00 |
1 000 SEK | 2021-09-22 11:30 |
300 SEK | Startpris |