Svartglaserad med brun randdekor. Signerad. Fot med glasyrnagg, livet med tillverkningsdefekt/glasyrbortfall. (Höjd 16)
5 400 SEK | 2021-10-24 11:59 |
5 200 SEK | 2021-10-24 12:03 |
4 200 SEK | 2021-10-24 12:00 |
3 600 SEK | 2021-10-23 19:03 |
3 600 SEK | 2021-10-24 10:40 |
3 200 SEK | 2021-10-23 16:18 |
2 200 SEK | 2021-10-22 10:35 |
2 000 SEK | 2021-10-22 21:51 |
1 100 SEK | 2021-10-22 20:35 |
350 SEK | 2021-10-22 09:12 |
200 SEK | 2021-10-21 20:40 |
150 SEK | 2021-10-21 20:30 |
100 SEK | 2021-10-21 18:58 |
100 SEK | Startpris |