Med handmålad dekor. Kaffekoppar 11st, kaffefat 12st, gräddkanna, sockerskål, kakfat samt småfat 6st. Två koppar med spricka och nagg. Kakfatet med naggar. Bruksslitage, bl.a. med fläckar. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 7,5)
5 200 SEK | 2021-10-22 02:18 |
5 000 SEK | 2021-10-23 09:49 |
3 200 SEK | 2021-10-22 10:38 |
1 200 SEK | 2021-10-22 08:51 |
250 SEK | 2021-10-21 19:23 |
100 SEK | Startpris |