Firdelt vase dekoreret i polykrome farver, signeret monogram og dateret 73.
H. 61 cm.
LKR | 4.000 DKK | 2022-03-17 08:11 |
12629 | 3.800 DKK | 2022-03-16 19:24 |
948 | 3.400 DKK | 2022-03-11 22:18 |
3.000 DKK | Startpris |