Automat. Armband i förgyllt stål. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glas med repor, urtavla med mindre fläckar. (Diameter 34mm)
7 200 SEK | 2022-03-13 12:07 |
7 000 SEK | 2022-03-11 10:41 |
6 800 SEK | 2022-03-13 11:29 |
6 400 SEK | 2022-03-10 22:43 |
4 800 SEK | 2022-03-10 19:56 |
4 600 SEK | 2022-03-10 18:37 |
2 100 SEK | 2022-03-10 18:46 |
1 000 SEK | 2022-03-10 18:02 |
100 SEK | Startpris |