Brännförgylld och mörkpatinerad brons. Stommar i form av bevingade figurer. För tre ljus vardera. Ljuspipor föreställande fruktkorgar. En signerad Rabiat (Claude Francois Rabiat). Paret i det närmast lika, något avvikande dekor. Förgyllningsslitage, fötter med enstaka märken, manschetter ej ursprungliga. (Höjd 54)
32 000 SEK | 2022-03-13 11:28 |
31 000 SEK | 2022-03-13 11:36 |
22 000 SEK | 2022-03-13 10:00 |
19 000 SEK | 2022-03-13 00:37 |
15 000 SEK | 2022-03-11 17:41 |
13 000 SEK | 2022-03-11 18:05 |
12 000 SEK | 2022-03-11 16:52 |
11 000 SEK | 2022-03-11 14:37 |
6 400 SEK | 2022-03-11 09:25 |
6 000 SEK | 2022-03-10 22:55 |
5 000 SEK | 2022-03-10 21:31 |
4 800 SEK | 2022-03-10 22:26 |
4 400 SEK | 2022-03-10 21:27 |
3 200 SEK | 2022-03-10 21:29 |
2 800 SEK | 2022-03-10 19:51 |
2 700 SEK | 2022-03-10 19:48 |
2 600 SEK | 2022-03-10 19:31 |
2 500 SEK | 2022-03-10 19:24 |
100 SEK | Startpris |