Skænk underdel med tilspidsede ben af egetræ, i fronten to låger samt overdel fem skuffer, hylder samt nedfældelig skriveklap. H. 74/174, B. 138,5 cm.
Brugsspor, finérafslag på sarg mellem ben.
19045 | 1.300 DKK | 2022-03-05 10:05 |
RETROFABRI | 1.200 DKK | 2022-03-02 18:11 |
1.200 DKK | Start price |