Oljemålning på duk. 1800-talets andra hälft. Signerad. Interiörscen med flöjtspelande gosse. 36x31 cm. Ställvis tvättad, enstaka retuscher och färgavskav.
2 000 SEK | 2022-03-22 17:36 |
1 900 SEK | 2022-03-08 14:21 |
600 SEK | 2022-03-13 22:43 |
300 SEK | Startpris |