Vase med kohornsdekoration, sign. HAK, H. 22 cm.
Kande usigneret, antagelig Michael Andersen, H. 12 cm.
Lille glasurafspring og ældre afslag på vasens fod.
27814 | 900 DKK | 2022-03-23 19:41 |
29275 | 800 DKK | 2022-03-23 19:36 |
25650 | 700 DKK | 2022-03-23 15:56 |
29445 | 600 DKK | 2022-03-18 10:44 |
600 DKK | Startpris |