Förgylld mynning med vågbård. Graverade monogram. Invändigt förgylld. Botten med mindre lagning, smärre bulor. (Höjd 3,5, diameter 6,5, vikt 41g.)
2 600 SEK | 2022-04-03 11:42 |
2 500 SEK | 2022-04-03 11:49 |
1 800 SEK | 2022-04-03 10:45 |
1 500 SEK | 2022-04-03 09:39 |
1 300 SEK | 2022-04-03 07:49 |
1 000 SEK | 2022-04-02 17:41 |
1 000 SEK | 2022-04-02 23:08 |
700 SEK | 2022-04-01 15:34 |
500 SEK | 2022-04-01 09:41 |
500 SEK | 2022-04-01 10:05 |
100 SEK | Startpris |