Jakaranda med svart skinnklädsel. Sören Willadsens Eftf. Danmark, 1960-tal. Smärre repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
2 800 SEK | 2022-04-05 17:58 |
2 600 SEK | 2022-03-31 13:43 |
2 400 SEK | 2022-03-30 13:17 |
2 200 SEK | 2022-03-29 13:41 |
1 100 SEK | 2022-03-28 09:52 |
1 000 SEK | 2022-03-23 11:38 |
900 SEK | 2022-03-25 17:43 |
300 SEK | 2022-03-23 07:36 |
300 SEK | Startpris |