Reolsektion med udtræksplade samt et skab med hylde over dørene, begge B. 76. H. 76, D. 36 cm.,
1 byggereol smal model D. 27 cm.
Tre sektioner 1/3 størrelse, D. 27, H. 25, B. 76.
Den smalle reolsektion mangler en hylde. Flere moduler med gennembrudt bagklædning. Ridser og skrammer.
To smalle sokler medfølger.