Tenn. Balusterformad stomme. Trumpetformad fot med bård. Fyrstämplade. Senare manschetter medföljer. Ytslitage, märken, ljuspipor med bulor. (Höjd 21)
4 600 SEK | 2022-04-24 12:02 |
4 400 SEK | 2022-04-24 12:02 |
2 000 SEK | 2022-04-24 10:44 |
1 900 SEK | 2022-04-24 11:07 |
1 500 SEK | 2022-04-21 21:59 |
1 300 SEK | 2022-04-23 21:23 |
900 SEK | 2022-04-22 14:56 |
100 SEK | Startpris |