2. Lasse Normann Hansen, Cykelrytter, signeret holdtrøje

Cykelrytter, verdensmester og OL medaljetager i 2021, Lasse Normann Hansen har doneret sin løbstrøje fra Postnord Danmark rundt.
Trøjen er signeret og båret ved løbet.

Sale No 113474

Auction closed!
17 April 2022 18:03

Hammer price17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 1.400 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Estimate 1200 DKK

Bidding

347121.400 DKK2022-04-17 17:31
325551.300 DKK2022-04-10 14:07
32544700 DKK2022-04-08 18:00
34718550 DKK2022-04-08 16:32
 400 DKK Start price

Haven rundt for Børnecancerfonden,

Finished

Støt kampen mod kræft hos børn – byd på signerede spillertrøjer doneret af spillerne.
Alle penge fra salget går ubeskåret til projektet "Haven rundt for Børnecancerfonden" og kampen mod kræft hos børn.

OBS trøjerne er IKKE udstillede i Auktionshuset. Faktura sendes efter auktionen og din trøje bliver sendt direkte til dig efter auktionen.

Fees

There is no charge!

Payment service