Olja på duk, strandbank med kvinnor. Osignerad. Retuscher, ram med dekorskador. (50x76)
350 SEK | 2022-05-14 23:44 |
300 SEK | 2022-05-13 21:07 |
100 SEK | 2022-05-13 10:11 |
100 SEK | Startpris |