Bambu och rotting, bordet med glasskiva. Textilklädda dynor medföljer. 1900-talets andra hälft. Repor, märken, dynorna med skador/slitage.
4 800 SEK | 2022-05-17 17:56 |
4 600 SEK | 2022-05-17 18:00 |
3 800 SEK | 2022-05-17 17:53 |
2 600 SEK | 2022-05-17 16:55 |
2 200 SEK | 2022-05-16 23:24 |
1 400 SEK | 2022-05-12 07:45 |
1 000 SEK | 2022-05-11 14:23 |
450 SEK | 2022-05-10 08:19 |
300 SEK | Startpris |