114859. Hans Christian Rylander (f. 1939): Erotisk komposition. Tegning

Bly på papir, sign. HCR -68. Indrammet med passepartout. 61,5 x 86 cm.

Proveniens: Kunst på arbejdspladsen.

Varenr 114859
R7

8 Juni 2022 20:01

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

21813300 DKK2022-06-02 00:00
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms