Udført hos Carl Hansen & Søn Danmark, model CH22.
Stemplet: CH 22, designet 1950.
H. 71/37 cm.
Proveniens: Finn Beltoft
26376 | 9.000 DKK | 2022-09-12 10:08 |
JOHNDOE | 8.500 DKK | 2022-09-11 21:01 |
22725 | 6.500 DKK | 2022-09-09 08:07 |
6.500 DKK | Startpris |