Färglitografi. "La princesse et le petit pois" - Prinsessan på ärten. Numrerad 82/350 och signerad. Dagmått 75x56 cm. Ej examinerad ur ram.
1 300 SEK | 2022-06-14 18:06 |
1 200 SEK | 2022-06-12 16:59 |
1 100 SEK | 2022-06-12 14:49 |
900 SEK | 2022-06-01 15:27 |
900 SEK | 2022-06-09 12:11 |
500 SEK | 2022-06-01 18:24 |
300 SEK | Start price |