Porslin i gåsform med grön glasyr. 1900-tal. Höjd ca 8 cm. Smärre glasyrsläpp, slitage och tillverkningsdefekter.
1 000 SEK | 2022-06-27 11:56 |
900 SEK | 2022-06-14 20:21 |
300 SEK | Startpris |