Skaller af formspændt, brunlakeret krydsfinér, stel af forkromet stålrør. Fremstillet hos Fritz Hansen. Brugsspor/ridser.
20118 | 750 DKK | 2022-07-06 19:33 |
26554 | 700 DKK | 2022-07-06 07:24 |
PBH | 650 DKK | 2022-07-04 23:22 |
600 DKK | Start price |