Jakaranda, ben i betsad ek. Modern design, 1960-tal. Höjd 52, skivornas mått 70x70 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
600 SEK | 2022-08-09 17:59 |
500 SEK | 2022-08-09 17:57 |
400 SEK | 2022-06-30 15:32 |
350 SEK | 2022-08-09 17:49 |
300 SEK | Startpris |