119121. Dansk snedkermester: Fritstående skrivebord i mahogni, 1940-50'erne

Front med seks smalle skuffer og en bred skuffe samt to udtræksplader ilagt glas. H. 75, L. 170, B. 90 cm. Brugsspor og nogle ridser/mærker.

Sale No 119121

Auction closed!
31 August 2022 19:44

Hammer price5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.500 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Estimate 3000 DKK

Bidding

56431.500 DKK2022-08-31 15:17
 1.500 DKK Start price

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 65 DKK Inc. VAT

Payment service