Metall med fasetterade granater. Fyra broscher, armband och halsband. 1900-tal, någon möjligen äldre. Armbandets innermått ca 17 cm. Enstaka stenar saknas, armbandet med bucklor.
Proveniens: Samlarhem, Helsingborg
1 400 SEK | 2022-09-06 16:52 |
1 300 SEK | 2022-09-06 02:47 |
1 200 SEK | 2022-09-05 22:10 |
1 000 SEK | 2022-08-31 15:05 |
300 SEK | Startpris |