To nyreformede sideborde i hhv. palisander og teak, finérede plader og massive trebenede stel, begge med udtrækkelige askebægre/gemmer, insatser i askebægre af sort bakelit/kunstmateriale. H. 43, L. 40, B. 35 cm. Bord i palisander med label fra Edmund Jørgensen, bord i teak med brændestemplet fra Gorm-Møbler.
15818 | 1.200 DKK | 2022-09-19 08:28 |
26376 | 1.100 DKK | 2022-09-15 09:21 |
900 DKK | Startpris |