Silver med förgylld dekor. Stämplade Cartier Paris made in France. Cartier etuier medföljer. Vikt ca 96 gram. Höjd ca 4 cm. Förgyllningen med slitage, smärre repor och märken.
4 200 SEK | 2022-10-18 17:37 |
4 000 SEK | 2022-10-18 17:35 |
2 200 SEK | 2022-10-18 15:16 |
1 900 SEK | 2022-10-12 16:57 |
1 500 SEK | 2022-10-04 20:44 |
1 000 SEK | 2022-10-05 14:41 |
600 SEK | 2022-10-05 10:58 |
450 SEK | 2022-10-05 08:18 |
400 SEK | Startpris |