H. 15,5 cm. Sign. monogram, 7a 629 og mærke fra Carl Haliers værksted, dateret 1928.
33867 | 1.600 DKK | 2022-10-19 19:43 |
23132 | 1.500 DKK | 2022-10-14 12:01 |
1.500 DKK | Startpris |