Salatskåle, vinkøler, bestik mm. Ca. 6 dele.
Låg til vinkøler mangler. Køler h. 39, fad L. 50 øvrigt diam fra 20 til 26 cm.
Brugsspor
20118 | 650 DKK | 2022-10-13 09:35 |
18942 | 600 DKK | 2022-10-12 20:59 |
600 DKK | Startpris |