Förgylld och patinerad brons. 1800-tal. Höjd 44 cm. Repor, märken. Funktionsgaranti lämnas ej.
2 200 SEK | 2022-11-01 09:59 |
2 000 SEK | 2022-10-29 19:47 |
1 700 SEK | 2022-10-28 20:55 |
1 200 SEK | 2022-10-26 17:08 |
1 000 SEK | 2022-10-19 10:20 |
600 SEK | 2022-10-18 21:14 |
400 SEK | Startpris |