121590. BC Møbler: Sofabord / elevationsbord i teak, 1960'erne

Sofabord i massiv og finéret teak med højdejusterbar plade med sideværs hollandsk udtræk, herunder hylde. H. 54-66, L. 123, B. 54-88 cm. Plade med brugsmærker/ridser.

Sale No 121590

Auction closed!
2 November 2022 19:36

Hammer price25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 700 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Estimate 1500 DKK

Bidding

19107700 DKK2022-11-02 17:10
 700 DKK Start price

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 65 DKK Inc. VAT

Payment service