122557. Dansk design: Sidebord / skammel i teaktræ, 1960'erne

Sidebord i teak med med vendbar plade. Den ene side oprindeligt monteret med hynde til skammel, denne mangler. H. 41, L. 50, B. 41 cm. Brugsspor.

Sale No 122557

Auction closed!
2 November 2022 19:40

Unsold

Estimate 800 DKK

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 65 DKK Inc. VAT

Payment service