122944. Parker: Bordmontre i finéret bøg, 1960-70'erne

Front med to lodrette og to skråtstillede skydelåger i glas. Bundplade og aflægningpalds med blå veloru. Indbygget lys. H. 95, B. 73, D. 20-61 cm. Nederste skydeælåger med manglende lås. To nøgler medfølger. Brugsspor og mærker.

Sale No 122944

Auction closed!
23 November 2022 19:43

Unsold

Estimate 3000 DKK

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 65 DKK Inc. VAT

Payment service