Fire moduler i sølvfarvet mdf, sider beklædt med aluminium, heraf to moduler med hver to vitrinedøre i matteret glas, bag hvilke hylder i glas hhv. klart og matteret glas og indbygget lys samt to moduler med hver to døre beklædt med aluminium. H. 35-70, B. 70, D. 30 cm. Fire ophængslister medfølger. Brugsspor og ridser.
29840 | 4.400 DKK | 2023-01-18 19:32 |
MARGITULDA | 4.200 DKK | 2023-01-18 19:31 |
36289 | 3.200 DKK | 2023-01-18 17:59 |
21415 | 2.200 DKK | 2023-01-18 16:42 |
1.300 DKK | Start price |