Højrygget 'Oxford' kontorstol med drejeligt stel med fempasfod på hjul, ikke højdejustérbar. Skal af krydsfinér, fuldt betrukket med brunt stof. Armlæn af aluminium. Fremstillet hos Fritz Hansen med mærkat herfra, 2006. Brugsspor, stof med tre små huller på forside.
24421 | 1.700 DKK | 2023-01-14 18:24 |
PIET | 1.600 DKK | 2023-01-12 19:18 |
KONTAKT | 1.500 DKK | 2023-01-11 18:21 |
1.500 DKK | Start price |