125244. Omann Jun.: Reolsystem i palisander (4)

To underskabe med hver to låger, bag hvilke hylder og udtræksbakker. Hertil to reoloverdele med justérbare hylder, den ene med nedfældig plade, bag hvilken skriveindretning. H. 188, B. 120, D. 30-42 cm. Fremstillet hos Omann Juns møbelfabrik med mærkater herfra bagpå. En nøgle medfølger. Brugsspor. Underskabe med brugsridser på toppen.

Sale No 125244

Auction closed!
8 February 2023 19:39

Hammer price18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 650 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Estimate 1500-2000 DKK

Bidding

RETROFABRI650 DKK2023-02-06 17:54
36251600 DKK2023-02-02 08:44
 600 DKK Start price

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 65 DKK Inc. VAT

Payment service