Mörkpatinerad och förgylld brons. Med reliefdekor av blomster och frukter. Krönt med urna. Pendel och nyckel saknas. Urtavla med slitage. (Höjd 41)
2 800 SEK | 2023-02-19 10:43 |
2 700 SEK | 2023-02-19 11:56 |
1 500 SEK | 2023-02-17 15:53 |
900 SEK | 2023-02-16 21:21 |
700 SEK | 2023-02-17 11:28 |
500 SEK | 2023-02-17 08:31 |
100 SEK | Startpris |