Kulhamrad. Invändigt förgylld. Smärre repor. (Höjd 7,5, diameter 8,5, vikt 181g.)
3 600 SEK | 2023-02-18 21:57 |
3 400 SEK | 2023-02-19 11:52 |
3 000 SEK | 2023-02-19 08:51 |
2 000 SEK | 2023-02-18 22:03 |
1 300 SEK | 2023-02-17 19:03 |
1 300 SEK | 2023-02-17 21:39 |
1 100 SEK | 2023-02-17 13:21 |
900 SEK | 2023-02-17 08:23 |
850 SEK | 2023-02-16 19:16 |
800 SEK | 2023-02-16 23:05 |
250 SEK | 2023-02-16 19:21 |
100 SEK | Startpris |