Højrygget 'Oxford' kontorstol med drejeligt stel med returdrej, ikke højdejustérbar, afsluttet på fempasfod. Skal af krydsfinér, fuldt betrukket med gråligt stof. Armlæn af aluminium. Fremstillet hos Fritz Hansen. Brugsslitage.
30395 | 1.200 DKK | 2023-02-12 16:35 |
26554 | 1.100 DKK | 2023-02-15 07:42 |
1.000 DKK | Start price |