Sterlingsilver med guldpläterat geometriskt motiv 33x10 mm. Stämplad Sig P Stockholm 1984. Storlek ca 17,25-17,5 mm. Repor och märken.
2 400 SEK | 2023-02-20 10:16 |
2 200 SEK | 2023-02-20 11:17 |
1 900 SEK | 2023-02-18 17:30 |
1 400 SEK | 2023-02-07 18:59 |
400 SEK | Startpris |