Akvarell, landskap med badande kvinna. Signerad. Inramad. Bladet med veck. (32x22)
31 000 SEK | 2023-03-12 12:03 |
30 000 SEK | 2023-03-12 12:03 |
20 000 SEK | 2023-03-12 11:59 |
16 500 SEK | 2023-03-12 11:54 |
12 000 SEK | 2023-03-12 11:37 |
9 400 SEK | 2023-03-12 10:57 |
5 200 SEK | 2023-03-11 18:30 |
5 000 SEK | 2023-03-11 12:52 |
4 400 SEK | 2023-03-10 16:51 |
4 000 SEK | 2023-03-10 14:02 |
3 600 SEK | 2023-03-10 09:48 |
1 400 SEK | 2023-03-10 06:12 |
1 200 SEK | 2023-03-09 19:47 |
300 SEK | 2023-03-09 21:53 |
200 SEK | 2023-03-09 19:45 |
100 SEK | 2023-03-09 18:40 |
100 SEK | Startpris |