Skab af fineret palisander, sammensat af to dele, front med to vitrinedøre samt to finérede døre, bag hvilke hylder og udtræksbakker. Senere monteret med ben af stål. H. 103, B. 165, D. 32-42 cm. En liste på toppen med let løshed.
24723 | 1.700 DKK | 2023-03-03 11:33 |
RETROFABRI | 1.600 DKK | 2023-03-02 18:43 |
JOHNDOE | 1.500 DKK | 2023-03-02 07:37 |
1.500 DKK | Start price |