128208. Severin Hansen Jr. for Haslev Møbelsnedkeri: Sidebord af palisander

Sidebord af finéret palisander. Fremstillet hos Haslev Møbelsnedkeri med mærkat herfra. H. 51, L. 59, B. 36 cm. Brugsspor.

Sale No 128208

Auction closed!
15 March 2023 19:41

Hammer price9.00 DKK10.00 DKK 400 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Estimate 800 DKK

Bidding

35122400 DKK2023-03-15 09:22
 400 DKK Start price

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 65 DKK Inc. VAT

Payment service