128470. Georg Thams: Tre-pers. sofa, sort læder, model 64/3

Sofa betrukket med patineret sort læder, drejede ben af massiv palisander. H. 72, L. 185, D. 80 cm. SH 42 cm. Brugsslitage og nogle malerpletter. Venstre armlæn med krakeleringer.

Sale No 128470

Auction closed!
15 March 2023 19:46

Hammer price20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 2.000 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Estimate 4000 DKK

Bidding

340212.000 DKK2023-03-15 18:23
 2.000 DKK Start price

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 65 DKK Inc. VAT

Payment service