'Maria Flap', foldbart spisebord med gateleg-stel af massiv birketræ, plader af finéret teaktræ. Mål sammenklappet H. 74, L. 24, B. 100 cm. Fuld længde 278 cm. Fremstillet hos Karl Mathsson med mærkater og brændestel herfra. Metalplakette fra Illums Bolighus. Fremstår med brugsslitage.
23847 | 32.000 DKK | 2023-03-22 19:42 |
135 | 30.000 DKK | 2023-03-22 19:42 |
36774 | 11.500 DKK | 2023-03-22 19:30 |
26828 | 9.500 DKK | 2023-03-22 16:57 |
27650 | 5.000 DKK | 2023-03-21 00:30 |
5.000 DKK | Start price |